Önce İnsan Sağlığı

Misyonumuz

Yılların getirdiği profesyonel tecrübe ve yenilikçi yaklaşımımız ile AR&GE çalışmalarımızda odak noktamız optimal hasta bakımı sağlamak için teknolojik ve klinik avantajımızı korumaktır. Optimal tıbbi ve profesyonel uygulamalar sunan yüksek kalite ürün ve hizmetlerin sağlanması konusunda bağlılığımızı bir araya getirdik. Dürüstlük, doğruluk, saygı ve itibar hastalarımız, çalışanlarımız ve iş ortaklarımızla ilişkilerimizin vazgeçilmezleridir.

Vizyonumuz

İş stratejimiz, hastalarımızın kaliteli diyaliz tedavisi ve ürünlerinin önde gelen tedarikçisi olmak, konumumuzu sağlamlaştırmak ve bunu sürdürülebilir kârlı bir büyüme için kullanmaktır.

Bu yolculuk 1985 yılında özel bir hastanede teknisyen olarak çalışırken başladı. Hayatımda dönüm noktası olarak kabul ettiğim sevgili büyüğümüz Sayın Şenol Taşdelen ile tanışmamızın akabinde Ece Endüstriyel Elektroniğin temeli 1991 yılında İzmir de atılmıştır. Kendisinin bizlere her zaman yol göstermesi ve zorlu yolumuzu bir meşale gibi aydınlatması sonucunda bu günkü başarılarımıza imza attık.

Ece Medikal Elektronik olarak faaliyet gösteren firmamız gelişen piyasa koşulları nedeni ve Fresenius Medical Care Türkiye firmasının Su arıtma sistemlerinin ArGe projesininde görev almak ve Proje otomasyonunun sağlamak üzere 1996 yılında şirket merkezini Antalya ya taşıma kararı almıştır. Kuruluş tarihinden itibaren Firmamız Fresenius Medical Care firmasının sektördeki Hemodiyaliz ve diğer cihazlarına Teknik Servis Hizmeti sağlamakla birlikte Endüstriyel Otomasyon Uygulamaları ile de adından sıkça söz ettirmiştir.

Ece Endüstriyel Elektronik gerek 30 yıllık deneyimi gerekse hemodiyaliz sektöründeki sürekliliğiyle sağlık sektörüne verdiği önemle kalitesini kanıtlamıştır. Halen ülkemizde Akdeniz, Ege ve İç Anadolu bölgelerinin muhtelif illerinde Yetkili Teknik Servis hizmetini başarı ile sürdürmekteyiz.

Şirketimizin tüm çalışanları önce insan sağlığı ve sonra toplam kalite bilinci içerisinde görevlerini ifa etmektedirler.

Özcan ADALI